3 היתרונות המרכזיים של הקרטון הגלי

3 היתרונות המרכזיים של הקרטון הגלי

הקרטון הגלי לסוגיו הוא פתרון האריזה הנפוץ ביותר ומשמש חברות רבות ממגוון תעשיות בכל רחבי העולם, אך מהם היתרונות שלו אשר הופכים אותו לפתרון כה איכותי ושימושי?
3 היתרונות המרכזיים של הקרטון הגלי
24/06/2019

תכנון וייצור הקרטון הגלי, מבטיחים יכולות נשיאה של משקלים מגוונים, מגן מפני נזקים חיצוניים ומספק פתרון ידידותי לסביבה. קרטון גלי, ניתן להתאמה אישית על פי צרכי הלקוח והוא מאוד חסכוני ולא סתם הוא הבחירה הטובה ביותר מבחינה עסקית ועיצובית.

אז מה זה בעצם קרטון גלי?

קרטון המורכב ממספר שכבות: שכבת נייר חלק המכונה LINER ושכבה נוספת בעלת גל המכונה FLUTE, סוג הגל וגודלו משפיעים על החוזק של הקרטון ובהמשך על אפשרויות ההדפסה.


הקרטון הינו בעל שלוש מידות אורך/רוחב/גובה

box sizes

שלושת היתרונות המרכזיים שהופכים את הקרטון הגלי לבחירה הנכונה למשלוח מוצרים:

קשיחות ומיגון

כולנו יודעים שאחד הדברים החשובים ביותר הוא שהמוצר יגיע שלם וללא פגמים אל הלקוח. הקרטון הגלי מספק הגנה יציבה וחזקה לכל מוצר ושומר על הפריטים גם במשלוח חוצה יבשות. מכיוון שקרטון גלי יכול להיות מיוצר במגוון גדלים ועובי הוא יכול להתאים לכל דרישת הגנה אשר תידרש.

התאמה אישית

כבר הזכרנו כי עובי קרטון גלי יכול להיות מותאם כדי להפוך אותו מושלם עבור כל מוצר. ניתן לייצר אותו כמעט בכל גודל שתחפצו ויש לו את היכולת לקבל ציפויים שונים, הדבקות ודומיהם על מנת להיות מותאם בצורה מיטבית למוצרים. יתרון עצום בהתאמה האישית הן אפשרויות ההדפסה הנרחבות והמגוונות אשר הופכות את הקרטון הגלי לייחודי, מרשים וחלק בלתי נפרד מהמותג שלכם.

חסכוני וידידותי לסביבה

ביחס לסוגי קרטון אחרים, הקרטון הגלי מלבד היותו השימושי ביותר הוא גם הזמין והאטרקטיבי ביותר במחיר. לכולנו חשוב לשמור על המקום בו אנו חיים, ולכן אחד היתרונות המרכזיים של הקרטון הגלי על אריזות אחרות הוא הפשטות והקלות שבה ניתן למחזר אותו, משתמשים במוצר איכותי ושומרים על איכות הסביבה – שילוב מנצח.


רוצים גם אתם להנות מהיתרונות שיש לקרטון הגלי להציע?

חפשו כאן